| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Poszukiwani partnerzy do całorocznego nurkowania

Moderator: Kadra

Poszukiwani partnerzy do całorocznego nurkowania

Postautor: micmal » 2017-11-16, 13:12

Witam wszystkich klubowiczów. Nazywam się Michał, mam 25 lat i dzięki uprzejmości administratorów dołączyłem do tego zacnego grona. Przebywając dłuższy czas poza granicami kraju udało mi się zrobić kilka kursów PADI, jednakże po powrocie do Polski ciężko mi znaleźć kogoś, kto tak jak ja chciałby nurkować cały rok, nie koniecznie wyjeżdżając w tym celu na drugi koniec świata. Osobiście chciałbym nurkować przynajmniej 1-2 dni w miesiącu. W internecie znalazłem mnóstwo pozytywnych opinii o Zakrzówku, a że i ja nie mam do niego daleko(jestem z Kielc) to bardzo chętnie nurkowałbym tam razem z wami. Inne kierunki oczywiście również wchodzą w grę. Nie mogę się doczekać kolejnego nurkowania i poznania ludzi dzielących moją pasję. Serdecznie pozdrawiam was wszystkich.
micmal
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 3
Rejestracja: 2017-11-12, 21:08
Lokalizacja: Kielce
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: AOWD

Re: Poszukiwani partnerzy do całorocznego nurkowania

Postautor: Tomasz Łach » 2017-11-18, 14:47

Cześć
Wpadnij na nurkowanie klubowe lub na piwo nurkowe. Poznasz ludzi, to łatwiej będzie Ci znaleść partnura.
Jak się domyślasz, na Zakrzówku nurkujemy dosyć dużo... ;-) Jeśli posiadasz suchy skafander, to nurkowanie trwa właściwie cały rok.
Napisz czy w grę wchodzą wyłącznie weekendy, czy masz też możliwość zanurkować w tygodniu.
Zapisz się do newslettera na stronie głównej Krakena, a będziesz otrzymywać maile o prowadzonych przez nas nurkowaniach, spotkaniach i wyjazdach.
tomek.lach@kraken.pl
tel 502-83-67-37
Awatar użytkownika
Tomasz Łach
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 1517
Rejestracja: 2007-03-23, 19:25
Lokalizacja: Kraken Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: Inst.

Re: Poszukiwani partnerzy do całorocznego nurkowania

Postautor: Bewor » 2017-11-21, 22:41

Mam rodzinę w Kielcach, więc od czasu do czasu możemy się zgadać na jakieś weekendowe nurkowanie :)
Bewor
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 1
Rejestracja: 2017-11-20, 11:35
Płeć: Mężczyzna


Wróć do Szukam partnura

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości