| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Bornholm + Heweliusz

Moderator: Kadra

Postautor: mazur » 2010-05-10, 21:23

Czekamy na fotki :shock: :shock:
Pozdrawiam Grzegorz Mazur
Awatar użytkownika
mazur
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 53
Rejestracja: 2008-05-26, 13:29
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: Divemaster

Postautor: Tomasz Francuz » 2010-05-10, 21:52

SUPER !

Do trzech razy sztuka - w końcu się udało ;-)
( A tego Fu Sheng Haja to wam szczerze zazdroszczę :evil: ;-) )
Pozdro
T.F.

------------
Jeśli myślisz, że coś idzie dobrze - nie wiesz wszystkiego ;-)
Awatar użytkownika
Tomasz Francuz
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 289
Rejestracja: 2007-03-26, 15:39
Lokalizacja: Kraków

:)

Postautor: Olimpiusz » 2010-05-10, 22:10

jak obiecał tak też uczynił..:)

zdjęcia poniżej sa moje, załogi lub Radka Bizonia, który miał kosmiczny sprzet fotograficzny :-? łącznie z oświetleniem i statywem :shock:

Tomek.. 8-) DZIEKI! :-D
Załączniki
_MG_5504.JPG
nasza cała nurkująca grupa (fot. Radek Bizoń)
_MG_5504.JPG (43.59 KiB) Przeglądany 9955 razy
_MG_5508.JPG
Fu Shan Hai (fot. Radek Bizoń)
_MG_5508.JPG (34.02 KiB) Przeglądany 9955 razy
_MG_5513.JPG
Fu Shan Hai (fot. Radek Bizoń)
_MG_5513.JPG (31.31 KiB) Przeglądany 9955 razy
M0021901.JPG
Fu Shan Hai (fot. moje;)
M0021901.JPG (44.16 KiB) Przeglądany 9955 razy
100_3329.JPG
upragniony Heweliusz (fot. załoga)
100_3329.JPG (29.64 KiB) Przeglądany 9955 razy
_MG_5528.JPG
wywrócony wagon (fot. Radek Bizoń)
_MG_5528.JPG (27.23 KiB) Przeglądany 9955 razy
M0021935.JPG
Tomek nad ciężarówką (fot. moje;)
M0021935.JPG (50.13 KiB) Przeglądany 9955 razy
M0021938.JPG
ciężarówka "Erwin" (fot. moje;)
M0021938.JPG (57.5 KiB) Przeglądany 9955 razy
M0021954.JPG
kotwica Heweliusza (fot. moje;)
M0021954.JPG (57.31 KiB) Przeglądany 9955 razy
M0021974.JPG
śruba Heweliusza (fot. moje;)
M0021974.JPG (54.07 KiB) Przeglądany 9955 razy
M0021978.JPG
czekamy na nitroxa.. (fot. moje;)
M0021978.JPG (49.79 KiB) Przeglądany 9955 razy
Dive now work later..:)
Awatar użytkownika
Olimpiusz
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 307
Rejestracja: 2007-03-25, 12:28
Lokalizacja: KrK
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: DM

Postautor: ripek » 2010-05-11, 01:19

Ahhh zazdroszczę wyprawy. Heweliuszowi nie odpuszczę i wreszcie go posiądę !!! :)

Następnym razem :-)
Awatar użytkownika
ripek
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 34
Rejestracja: 2009-07-14, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: szczyp_ior » 2010-05-11, 11:27

nie powiem, że mnie też zazdrość ściska :-P ale fundusze nie pozwoliły :-(

następnym razem :-)
Awatar użytkownika
szczyp_ior
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 68
Rejestracja: 2009-06-25, 00:51
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: AOWD

Postautor: Tomasz Łach » 2010-05-11, 12:24

No to teraz pare slow od organizatora... 8-)
Na wstepie dzieki serdeczne wszystkim uczestnikom !!! Ekipa zebrala sie doborowa, zarowno nurkowo jak i towarzysko...
Ale od poczatku...
Od samego poczatku wszystko szlo na nie... :shock: Sebastian zlapal ospe w zlobku, Maciek musial zrezygnowac z wyjazdu, pogoda wymusila skrocenie naszych planow o jeden dzien, Nitrox mial wymieniana pompe paliwa doslownie na dwa dni przed wyplynieciem (dowiedzialem sie o tym od Radka znacznie pozniej, bo nie chcial mnie juz dobijac :mrgreen: ) W drodze nad morze zawrocic musial z przyczyn osobistych nasz kolega Darek (okazal sie na tyle dobrym kumplem, ze zostawil nam swoje auto we Wloclawku, a sam wrocil taxi) Na miejscu okazalo sie ze nie ma Polsatu i wiele osob bylo rozgoryczonych brakiem mozliwosci ogladniecia walki Pudziana - tu sytuacje uratowal Pletwa i jego kumpel ktory prowadzil relacje z Warszawy na zywo przez telefon, oraz chlopaki z Tomysla (zawartosc ich plecaka, ktora nie miala dna :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) Nastepnie od drugiej do osmej rano plynelismy na Bornholm wlasciwie w sztormie (ja odchorowywalem ta noc przez caly dzien), a fala wymusila zmiane wrakow (zamiast Affaire i Fu Shan - Fu Shan i Whiskey)
No i to wlasciwie tyle problemow, bo od tego momentu zaczela sie bajka (no moze nie dla mnie bo caly czas nadal ulewalem... ;-) )
Wizura na Fu nawet trudna to oszacowania... ten wrak to prawdziwy gigant... napewno na niego wrocimy !!!
Kolejny wrak to okret podwodny, tu sobie odposcilem (z powodu ulewania bylem dosc mocno odwodniony i nie chcialem wpakowac sie w DCSa) razem z Pletwa i Mlodym ktory odpuscil z powodu wyziebienia (nural jako jedyny w piance) postanowilismy delektowac sie pobytem na pokladzie... Mlody przy okazji zlowil dosc okazalego dorsza.
To co dzialo sie pod woda niech opisza Ci co byli... Magda do tej pory budzi sie z krzykiem w nocy :-P Mi wystarczylo ze Radek powiedzial zaraz po wynurzeniu ze nie byl w stanie rozlozyc statywu pod aparat i mial problemy z powrotem do liny opustowej. Pozniej Mrozilla wspominal cos o sladach swoich pazurow na pokladzie...
Po wejsciu do Hasle okazalo sie ze wszystkie sklepy sa pozamykane :-(
Wiec skonczylo sie na spacerze i siegnieciu do plecaczka przez co poniektorych ;-)
Droga na Heweliusza w nocy byla tak spokojna, ze nawet nie wiedzielismy ze plyniemy... a tafla wody nad wrakiem tak gladka, ze trudno spotkac taka na Zakrzowku... Nie sadzilem, ze morze moze tak wygladac...
Same nury to jakis obled, fajna wizura, ledwo wyczuwalny prad (tyle ze woda jeszcze zimna) a sam wrak... no coz widac rozmiar tragedi. Pierwszy nur to oplyniecie wraku z zewnatrz, drugi penetracja ladowni, a jest co penetrowac zwlaszcza, ze wrak jest stosunkowo plytko.
Napewno tam wrocimy (wlasciwie to juz zaczalem meczyc Radka o jakis termin (chocby jeden dzien...)
Przemyslenia po wyjezdzie: o tej porze roku suchy skafander, dobre swiatlo, kieszenie balastowe wymagaja by obchodzic sie z nimi przy przeciskaniu jak z jajkiem, jedna tabletka lokomotiv to za malo... dojazd do Darlowa, to wyprawa jak na ksiezyc...
Jeszcze raz dzieki serdeczne wszystkim uczestnika.
ps Olo nastepnym razem pociagiem... :-P
tomek.lach@kraken.pl
tel 502-83-67-37
Awatar użytkownika
Tomasz Łach
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 1517
Rejestracja: 2007-03-23, 19:25
Lokalizacja: Kraken Kraków
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: Inst.

Postautor: Olimpiusz » 2010-05-11, 22:40

Tomasz!!!???:) Jakim pociagiem???:) Przeciez prowadzilem 3 litrowa bestie, ktora nawet dopakowana sprzetem nurkowym wyciagala 151 km/h (Darek.. nie czytaj tego:) to miala byc nasza mala tajemnica:)))
Koniec koncow zgadzam sie z przedmowca.. wrazenia estetyczne na wrakach byly po prostu obledne.. po wyladowaniu na Fu Shanie czlowiek naprawde zastanawia sie co ma robic bo tyle tego wszystkiego ze nie wiadomo co zobaczyc w pierwszej kolejnosci.. dla ludzi kochajacych wraki to po prostu bajka (a wiec Tomku F...:) zabieraj manele i tam jedz:).. ale napewno zabierz ze soba ten podwodny smiglowiec ktory trzymasz w garazu:))

Jeszcze raz dzieki wszystkim ktorzy byli!:)

1..2..3..:) Heweliusz!:)
Dive now work later..:)
Awatar użytkownika
Olimpiusz
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 307
Rejestracja: 2007-03-25, 12:28
Lokalizacja: KrK
Płeć: Mężczyzna
Stopień nurkowy: DM

Postautor: Tomasz Francuz » 2010-05-12, 09:55

Olimpiusz pisze:.. dla ludzi kochajacych wraki to po prostu bajka (a wiec Tomku F...:) zabieraj manele i tam jedz:).. ale napewno zabierz ze soba ten podwodny smiglowiec ktory trzymasz w garazu:))


:-P
A tam skuter.
A ten twin 2x15 specjalnie kupiony na FuShena i nabity tmx-em od roku ? :mrgreen:
Nadal czeka.
Mam tylko nadzieje, że tmx jak dobre wino - mocy nabiera :mrgreen:

Się śmiej - jak tylko skończę taki jeden, francowaty temat ........ 8-)
Pozdro
T.F.

------------
Jeśli myślisz, że coś idzie dobrze - nie wiesz wszystkiego ;-)
Awatar użytkownika
Tomasz Francuz
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 289
Rejestracja: 2007-03-26, 15:39
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Marek » 2010-05-14, 21:07

no i pieknie..
Tomku, jak obiecalem, tak trzymałem kciuki i wyszlo. A trzymałem je, bo obiecałes, że zaraz bedzie nastepny wyjazd :-P
Zresztą, po ulewaniu na bojke Heweliusza czuje się jakbym tam nurkowal :)

pozdr
marek
Awatar użytkownika
Marek
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 79
Rejestracja: 2009-01-29, 22:53

Postautor: Nul » 2010-05-21, 17:36

Olimpiusz pisze: a wiec Tomku F...:) zabieraj manele i tam jedz:).. ale napewno zabierz ze soba ten podwodny smiglowiec ktory trzymasz w garazu:)

Tomku F.! Nie idźcie ta drogą! Jaki śmigłowiec??? JA nie mam! :)
Awatar użytkownika
Nul
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 213
Rejestracja: 2007-12-03, 16:33
Płeć: Kobieta

Poprzednia

Wróć do Wyjazdy klubowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron