| Forum Alchemia || Forum Nurkopedia || Forum Kraken || Forum VIP Divers || Forum Zanurkuj |

Deco na basenie ..... ?

Moderator: Kadra

Deco na basenie ..... ?

Postautor: Tomasz Francuz » 2007-05-23, 19:25

Czy można wpaść w deco na basenie ?
MOŻNA ! :mrgreen:
Trzeba tylko znaleźć odpowiedni basen: np. nemo 33.

Generalnie fajna zabawa - choć daleko.
Wstęp 20eur :-( No i trzeba mieć własnego body (bądź wypożyczyć). :mrgreen:
Ale miła obsługa pomogła (bo to ona była) znaleźć body-ego i do wody. Body (4x * CMAS); - starszy pan z synem i żoną - chętnie zgodził się zanurać ze mną, choć nie omieszkał dokładnie sprawdzić mojego logbooka :mrgreen:
Dobry body jest ważny ; np. uprzedzi, żebyś nie zapomniał 0,50 eur w jednym kawałku na depozyt do szafki ubraniowej.
Body wprowadzi w zwyczaje autochtonów jak np. : przez pierwsze 10 min pływamy w ABC dopiero potem wskakujemy w sprzęt.
Cały szpej dostajemy - własne można mieć co najwyżej ABC i komputer.
Sprzęt w bardzo dobrym stanie. Mnie się nawet trafił nowiutki automat - do dzisiaj czuję ten niepowtarzalny smak "świeżego" węża :mrgreen:

No to wskoczyliśmy w sprzęt , omówienie planu : dość prosty : jak najszybciej na dno :mrgreen: J.
Mój body na początku był może lekko sceptyczny co do mnie ale po pierwszych minutach przesta1) mnie bacznie obserwować i poszliśmy na dno w czymś co mnie się kojarzyło z silosem wyrzutni rakiet balistycznych :mrgreen:
Na dnie zabawa sprowadza się do ... siedzenie na dnie aż nadejdzie pora..: Równocześnie pokazaliśmy sobie 1 min do deco i ... siedzimy dalej.
Pokazujemy równocześnie koniec czasu bez deco i.... on siedzi dalej . No to ja też
Nie dogadaliśmy się z bodym, że oni lubią "trochę dłużej" no i zrobiło się deco na basenie :mrgreen:
W drodze powrotnej zwiedziliśmy te inne atrakcje (jaskinie na 9m) i do "domciu" z safestopem na 5 m gdzie jest platforma z oknem z widokiem na PRAWDZIWY bar :mrgreen: J .

Generalnie fajna zabawa ; po raz pierwszy bez żadnej pianki i ołowiu.
Ciekawe doświadczenie ; tylko jactet, ABC i butla a pomimo tego ewidentnie jest się przeważonym. No i ta temperatura wody ; 33C - to naprawdę nienormalne :mrgreen: J.

Moja wątpliwości (zboczenie zawodowe :mrgreen: ) zaczął budzić stan techniczny basenu Na moje oko szykuje się tam "mały"remoncik.

Ponieważ przez najbliższe 6-8 tygodni będę pczęstym gościem w naszej "nowej" stolicy :mrgreen: , to jaky ktoś miał czas i ochotę to dać znać i może jakiś wypad pomyślimy ?
Pozdro
T.F.

------------
Jeśli myślisz, że coś idzie dobrze - nie wiesz wszystkiego ;-)
Awatar użytkownika
Tomasz Francuz
Klubowicz Krakena
Klubowicz Krakena
 
Posty: 289
Rejestracja: 2007-03-26, 15:39
Lokalizacja: Kraków

Wróć do O wszystkim i o niczym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron