Twoja przegl±darka jest za stara!

Je¶li używasz Internet Explorera w wersji 6 lub niższej wpierw zaktualizuj przegl±darkę!

  Klub

   

   

  Klub Kraken tworzą ludzie którzy chcą po prostu trochę więcej nurkować. Mogą to być nurkowania na Zakrzówku w Krakowie, na Bałtyku w Egipcie czy na drugiej półkuli, najważniejsze jest to aby nurkować. Jeżeli szkoliłeś się w Centrum Nurkowym Kraken to klub może być ciekawą konntynuacją. Jeżeli jeszcze nie robiłeś żadnego kursu to może warto spóbować.

  Trzeba z nami nurkować, szkolić się, przyjeżdżać na Zakrzówek, poznać się z ludźmi.
  Jak potykamy się o kogoś co chwila to znaczy, że podoba mu się u nas.
  Rozumiemy, że to trochę w ciemno ale taki system nam się sprawdza.

  Osoby związane z Klubem Kraken organizują różne imprezy oraz wyprawy nurkowe. Idea tych wypraw to docieranie do miejsc gdzie trudniej dotrzeć w tradycyjny sposób a organizacja i przeprowadzenie samego wyjazdu zarówno pod względem zaplecza jak i nurkowania wymaga współpracy wszystkich uczestników. Mogą to być rzadziej odwiedzane miejsca lub ciekawe nurkowania w typowych miejscach nurkowych. Wspólna organizacja przejazdów, pobytów i nurkowań pozwala dotrzeć do bardziej interesujących miejsc. Na początku możesz być uczestnikiem takiego wyjazdu potem będziesz mógł zorganizować swój wymarzony wyjazd. Wszystkie istotne sprawy organizacyjne i informacje znajdziesz na naszym forum.

  Planujesz nurkowanie na Zakrzówku i nie masz partnura? Szukasz terminów najbliższego kursu OWD? Chcesz się zapisać na jeden z wyjazdów? A może pragniesz być na bieżąco z imprezami klubowymi? Zapraszamy na forum!

  Jeśli chcesz się zapisać, przyjdź do nas lub napisz na adres maciej.curzydlo@kraken.pl
   

   

Krakowski klub nurkowy Kraken

 

Krakowski Klub Nurkowy Kraken to po pierwsze nurkowanie oraz kursy nurkowe na pięknym kamieniołomie Zakrzówek.
Nurkowanie to sport, który pozwala nam zwiedzać najpiękniejsze rafy świata oraz oglądać polskie jeziorka i kamieniołomy.
Kurs nurkowania Krakow
Początek kariery nurkowej to trochę nauki.
Najpierw musimy odbyć kurs nurkowania, który jest takim prawo jazdy nurkowym, na którym uczymy się podstaw oraz poznajemy sprzet nurkowy.
Nauka nurkowania jest dość prosta szczególnie jak lubimy wodę. Nie trzeba dobrze pływać, ale pewne podstawy, co do pływania trzeba jednak posiadać. Najważniejsze jednak to lubić wodę.
Kursy nurkowania Kraków
Zaletą szkoleń na Zakrzówku jest możliwość nauczenie się nurkowania bez dalekich wyjazdów. Kursy mogą odbywać się metodą weekendową albo z zajęciami wieczorami w tygodniu i w wybrany weekend. Również ze względu na głębokość Zakrzówka (30 metrów) oraz jego urozmaicone dno na Zakrzówku można szkolić się dalej, odbywając kolejne kursy nurkowania aż do stopni instruktorskich.
Nurkowanie Kraków
Zakrzówek to również mekka polskich nurków. Jest to pod kilkoma względami najciekawszy akwen nurkowy. Ma bardzo dobrą przejrzystość, urozmaicone dno, Sporo ryb w tym szczupaki, sumy i jesiotry z którymi spotkanie pod wodą jest po prostu super. Dlatego na Zakrzówek przyjeżdżają nurkować ludzie z całej Polski a dla Krakusów kurs nurkowy to przepustka do korzystania z tego pięknego miejsca przez cały rok.

Prowadzimy również sklep dla nurków, oraz wypożyczalnie ze sprzętem nurkowym, dzięki czemu po kursie można pożyczać potrzebny sprzęt nim zakupi się własny.
(nurkowanie krakow, kurs nurkowanie, kursy nurkowe kraków)


Rekomendujemy