Twoja przegl±darka jest za stara!

Je¶li używasz Internet Explorera w wersji 6 lub niższej wpierw zaktualizuj przegl±darkę!

  Klub

   

   

  Klub Kraken tworzą ludzie którzy chcą po prostu trochę więcej nurkować. Mogą to być nurkowania na Zakrzówku w Krakowie, na Bałtyku w Egipcie czy na drugiej półkuli, najważniejsze jest to aby nurkować. Jeżeli szkoliłeś się w Centrum Nurkowym Kraken to klub może być ciekawą konntynuacją. Jeżeli jeszcze nie robiłeś żadnego kursu to może warto spóbować.

  Osoby związane z Klubem Kraken organizują różne imprezy oraz wyprawy nurkowe. Idea tych wypraw to docieranie do miejsc gdzie trudniej dotrzeć w tradycyjny sposób a organizacja i przeprowadzenie samego wyjazdu zarówno pod względem zaplecza jak i nurkowania wymaga współpracy wszystkich uczestników. Mogą to być rzadziej odwiedzane miejsca lub ciekawe nurkowania w typowych miejscach nurkowych. Wspólna organizacja przejazdów, pobytów i nurkowań pozwala dotrzeć do bardziej interesujących miejsc. Na początku możesz być uczestnikiem takiego wyjazdu potem będziesz mógł zorganizować swój wymarzony wyjazd. Wszystkie istotne sprawy organizacyjne i informacje znajdziesz na naszym forum.

  Planujesz nurkowanie na Zakrzówku i nie masz partnura? Szukasz terminów najbliższego kursu OWD? Chcesz się zapisać na jeden z wyjazdów? A może pragniesz być na bieżąco z imprezami klubowymi? Zapraszamy na forum!

  Jeśli chcesz się zapisać, przyjdź do nas lub napisz na adres maciej.curzydlo@kraken.pl
   

   

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem

 

Rekomendujemy