Twoja przegl±darka jest za stara!

Je¶li używasz Internet Explorera w wersji 6 lub niższej wpierw zaktualizuj przegl±darkę!

  Wyjazdy

   

  Masz ochotę wyjechać w ciekawe miejsce ale nie masz czasu wszystkiego zorganizować?

  Masz ochotę na perfekcyjnie przygotowany plan nurkowy w ekscytujących miejscach?

  Dla wszystkich klubowiczów a także sympatyków Centrum Nurkowe Kraken organizuje wyjazdy w ciekawe miejsca Polski i Europy. Są one organizowane przeważnie w atrakcyjnych terminach takich jak długie weekendy bądź (w miejsca bliżej położone) weekendy. Zapraszamy do zapoznania się z opisami miejsc nurkowych w których już byliśmy (menu po lewej). W sekcji Klubowej strony możesz zapoznać się z informacjami o najbliższych wyjazdach i imprezach organizowanych przez nasze Centrum.

  Jeśli natomiast masz ochotę na udział w komercyjnych wyjazdach w jedne z najciekawszych miejsc poza Europą zapraszamy do sekcji wyprawy do których możesz dostać się klikając TUTAJ. W ofercie m.in. Egipt, Tajlandia i Malezja.

  ZAPRASZAMY !!!

   

Krakowski klub nurkowy Kraken

 

Krakowski Klub Nurkowy Kraken to po pierwsze nurkowanie oraz kursy nurkowe na pięknym kamieniołomie Zakrzówek.
Nurkowanie to sport, który pozwala nam zwiedzać najpiękniejsze rafy świata oraz oglądać polskie jeziorka i kamieniołomy.
Kurs nurkowania Krakow
Początek kariery nurkowej to trochę nauki.
Najpierw musimy odbyć kurs nurkowania, który jest takim prawo jazdy nurkowym, na którym uczymy się podstaw oraz poznajemy sprzet nurkowy.
Nauka nurkowania jest dość prosta szczególnie jak lubimy wodę. Nie trzeba dobrze pływać, ale pewne podstawy, co do pływania trzeba jednak posiadać. Najważniejsze jednak to lubić wodę.
Kursy nurkowania Kraków
Zaletą szkoleń na Zakrzówku jest możliwość nauczenie się nurkowania bez dalekich wyjazdów. Kursy mogą odbywać się metodą weekendową albo z zajęciami wieczorami w tygodniu i w wybrany weekend. Również ze względu na głębokość Zakrzówka (30 metrów) oraz jego urozmaicone dno na Zakrzówku można szkolić się dalej, odbywając kolejne kursy nurkowania aż do stopni instruktorskich.
Nurkowanie Kraków
Zakrzówek to również mekka polskich nurków. Jest to pod kilkoma względami najciekawszy akwen nurkowy. Ma bardzo dobrą przejrzystość, urozmaicone dno, Sporo ryb w tym szczupaki, sumy i jesiotry z którymi spotkanie pod wodą jest po prostu super. Dlatego na Zakrzówek przyjeżdżają nurkować ludzie z całej Polski a dla Krakusów kurs nurkowy to przepustka do korzystania z tego pięknego miejsca przez cały rok.

Prowadzimy również sklep dla nurków, oraz wypożyczalnie ze sprzętem nurkowym, dzięki czemu po kursie można pożyczać potrzebny sprzęt nim zakupi się własny.
(nurkowanie krakow, kurs nurkowanie, kursy nurkowe kraków)


Rekomendujemy