Twoja przegl±darka jest za stara!

Je¶li używasz Internet Explorera w wersji 6 lub niższej wpierw zaktualizuj przegl±darkę!

  Divemaster

   

  Kurs Divemastera PADI jest przeznaczony dla nurków, którzy chcą wejść na ścieżkę profesjonalnych stopni nurkowych. Stopień ten umożliwia podjęcie pracy certyfikowanego asystenta oraz przewodnika podwodnego w centrach i ośrodkach nurkowych na całym świecie. Otwiera również drogę do stopni instruktorskich PADI.

  Kończąc ten kurs w KRAKENIE zapoznasz się nie tylko z najnowszymi standardami szkoleniowymi, ale również z pracą i standardami działania licencjonowanego 5* Centrum Nurkowego IDC PADI.


  Program kursu obejmuje:

  doskonalenie umiejętności praktycznych: prowadzenia grup nurkowych, asystowania instruktorowi podczas szkolenia oraz organizowania programów prowadzonych przez Divemastera oraz serię wykładów na temat teorii nurkowania, planowania i organizowania nurkowań oraz asystowania przy kursach.


  Standardy szkoleniowe

  • 8 modułów teoretycznych
  • 4 baseny
  • 2 dni nurkowania na wodach otwartych plus 2 dni stażu na wodach otwartych

   

  Materiały szkoleniowe w cenie kursu:

  • Podręcznik kursanta, wydany po polsku przez PADI
  • Manual Instruktorski, standardy szkoleniowe kursów i programów od Discover Scuba Diving po DM, wydany po Polsku przez PADI
  • Wydruk Encyklopedii Nurkowania Rekreacyjnego (tłumaczenie PADI Polska)
  • Dodatkowe testy z fizyki, fizjologii, sprzętu, środowiska i teorii dekompresji na stronie www.kraken.pl


  Kurs Divemastera można ukończyć według następujących harmonogramów:

  • metoda stażowa - kurs można rozpocząć w każdym momencie, oparty jest o indywidualne zajęcia i zdobywanie doświadczenia poprzez praktyczne staże w trakcie rzeczywistych kursów nurkowania.
  • metoda weekendowa - pozwala ukończyć cały kurs w cztery kolejne weekendy.
  • metoda stacjonarna - pozwala ukończyć kurs w ciągu 8 dni od soboty do soboty.
   

Krakowski klub nurkowy Kraken

 

Krakowski Klub Nurkowy Kraken to po pierwsze nurkowanie oraz kursy nurkowe na pięknym kamieniołomie Zakrzówek.
Nurkowanie to sport, który pozwala nam zwiedzać najpiękniejsze rafy świata oraz oglądać polskie jeziorka i kamieniołomy.
Kurs nurkowania Krakow
Początek kariery nurkowej to trochę nauki.
Najpierw musimy odbyć kurs nurkowania, który jest takim prawo jazdy nurkowym, na którym uczymy się podstaw oraz poznajemy sprzet nurkowy.
Nauka nurkowania jest dość prosta szczególnie jak lubimy wodę. Nie trzeba dobrze pływać, ale pewne podstawy, co do pływania trzeba jednak posiadać. Najważniejsze jednak to lubić wodę.
Kursy nurkowania Kraków
Zaletą szkoleń na Zakrzówku jest możliwość nauczenie się nurkowania bez dalekich wyjazdów. Kursy mogą odbywać się metodą weekendową albo z zajęciami wieczorami w tygodniu i w wybrany weekend. Również ze względu na głębokość Zakrzówka (30 metrów) oraz jego urozmaicone dno na Zakrzówku można szkolić się dalej, odbywając kolejne kursy nurkowania aż do stopni instruktorskich.
Nurkowanie Kraków
Zakrzówek to również mekka polskich nurków. Jest to pod kilkoma względami najciekawszy akwen nurkowy. Ma bardzo dobrą przejrzystość, urozmaicone dno, Sporo ryb w tym szczupaki, sumy i jesiotry z którymi spotkanie pod wodą jest po prostu super. Dlatego na Zakrzówek przyjeżdżają nurkować ludzie z całej Polski a dla Krakusów kurs nurkowy to przepustka do korzystania z tego pięknego miejsca przez cały rok.

Prowadzimy również sklep dla nurków, oraz wypożyczalnie ze sprzętem nurkowym, dzięki czemu po kursie można pożyczać potrzebny sprzęt nim zakupi się własny.
(nurkowanie krakow, kurs nurkowanie, kursy nurkowe kraków)


Rekomendujemy