Twoja przegl±darka jest za stara!

Je¶li używasz Internet Explorera w wersji 6 lub niższej wpierw zaktualizuj przegl±darkę!

  Pakiety szkoleniowe

   

  UWAGA: Wszystkie szkolenia pakietowe ważne są w okresie 12 miesięcy.

  Pakiet AOWD po OWD

  Warunek wpłata 100 zł zaliczki w dniu ukończenia OWD.
  Dodatkowe nurkowanie po OWD z instruktorem w cenie AOWD.
  W cenie cały potrzebny sprzęt.

  Pakiet AOWD + Specjalizacja

  Przy wybraniu AOWD i specjalizacji możliwość zaliczenia nurkowania z AOWD jako pierwszego nurkowania do specjalizacji, wówczas ostatnie nurkowanie ze specjalizacji jest nurkowaniem "na życzenie" (np. dodatkowe nurkowanie łączące poznane umiejętności, przećwiczenie umiejętności zaproponowanych przez kursanta, wycieczka zaproponowana przez kursanta).

  Pakiet AOWD + Rescue

  Jeśli zapisujesz się od razu na kurs AOWD i Rescue, kurs EFR masz gratis (płacisz tylko za książkę i PICa).

  Pakiet MSD (Master Scuba Diver)

  Jeśli zapisujesz się od razu na 5 specjalizacji PADI otrzymujesz dodatkowo szkolenie EFR (reanimacja i pierwsza pomoc) lub Oxygen Provider (Ratownik Tlenowy) - płacisz tylko za książkę i PICa.

   

Krakowski klub nurkowy Kraken

 

Krakowski Klub Nurkowy Kraken to po pierwsze nurkowanie oraz kursy nurkowe na pięknym kamieniołomie Zakrzówek.
Nurkowanie to sport, który pozwala nam zwiedzać najpiękniejsze rafy świata oraz oglądać polskie jeziorka i kamieniołomy.
Kurs nurkowania Krakow
Początek kariery nurkowej to trochę nauki.
Najpierw musimy odbyć kurs nurkowania, który jest takim prawo jazdy nurkowym, na którym uczymy się podstaw oraz poznajemy sprzet nurkowy.
Nauka nurkowania jest dość prosta szczególnie jak lubimy wodę. Nie trzeba dobrze pływać, ale pewne podstawy, co do pływania trzeba jednak posiadać. Najważniejsze jednak to lubić wodę.
Kursy nurkowania Kraków
Zaletą szkoleń na Zakrzówku jest możliwość nauczenie się nurkowania bez dalekich wyjazdów. Kursy mogą odbywać się metodą weekendową albo z zajęciami wieczorami w tygodniu i w wybrany weekend. Również ze względu na głębokość Zakrzówka (30 metrów) oraz jego urozmaicone dno na Zakrzówku można szkolić się dalej, odbywając kolejne kursy nurkowania aż do stopni instruktorskich.
Nurkowanie Kraków
Zakrzówek to również mekka polskich nurków. Jest to pod kilkoma względami najciekawszy akwen nurkowy. Ma bardzo dobrą przejrzystość, urozmaicone dno, Sporo ryb w tym szczupaki, sumy i jesiotry z którymi spotkanie pod wodą jest po prostu super. Dlatego na Zakrzówek przyjeżdżają nurkować ludzie z całej Polski a dla Krakusów kurs nurkowy to przepustka do korzystania z tego pięknego miejsca przez cały rok.

Prowadzimy również sklep dla nurków, oraz wypożyczalnie ze sprzętem nurkowym, dzięki czemu po kursie można pożyczać potrzebny sprzęt nim zakupi się własny.
(nurkowanie krakow, kurs nurkowanie, kursy nurkowe kraków)


Rekomendujemy