Twoja przegl±darka jest za stara!

Je¶li używasz Internet Explorera w wersji 6 lub niższej wpierw zaktualizuj przegl±darkę!

  Kurs podstawowy (OWD)

   

  OWD (Open Water Diver) to po prostu kurs nurkowania. Na tym kursie nauczysz się podstaw i zdobędziesz uprawnienie w nurkowaniu do 18 metrów. Przećwiczysz nurkowanie w sprzęcie, pływalność oraz podstawowe umiejętności pomocy drugiemu nurkowi. Po tym kursie zostaniesz nurkiem.

  Cena kursu: 1300 zł + 150 zł (certyfikat)
  Spotkanie organizacyjne najbliższego kursu: 6 listopada (poniedziałek), godzina 19:00 
  Zapisz się na kurs

  Zakrzówek - baza nurkowa Kraken (widok z lotu ptaka)

  Standardy szkolenioweZakrzówek - baza nurkowa Kraken (widok z lotu ptaka)

  • 5 modułów teoretycznych - około 10 godzin. Omawianie teorii przez instruktora, wspólne oglądanie filmu szkoleniowego uczącego podstaw nurkowania oraz pokazującego ćwiczenia i umiejętności które potem uczy się wykonywać na basenie a potem podczas nurkowań
  • 5 modułów basenowych - 8 -10 godzin lekcyjnych na basenie.
  • 4 nurkowania na wodach otwartych
   W ramach naszych szkoleń i w cenie kursu zawsze wykonujemy z wszystkimi kursantami dodatkowe piąte nurkowanie. Tak więc po kursie będziesz mieć minimum 5 nurkowań na wodach otwartych w tym ostatnie (piąte nurkowanie) już po zaliczeniu kursu :-)
  • W czasie kursu uczysz się nurkowania, ćwiczysz sytuacje awaryjne, uczysz się planować przyszłe nurkowania w oparciu o osobiste komputery nurkowe (taki podwodny komputer pożyczymy ci na nurkowania szkoleniowe podczas kursu)

  Materiały szkoleniowe w cenie kursu:

  • Podręcznik kursanta

   

Krakowski klub nurkowy Kraken

 

Krakowski Klub Nurkowy Kraken to po pierwsze nurkowanie oraz kursy nurkowe na pięknym kamieniołomie Zakrzówek.
Nurkowanie to sport, który pozwala nam zwiedzać najpiękniejsze rafy świata oraz oglądać polskie jeziorka i kamieniołomy.
Kurs nurkowania Krakow
Początek kariery nurkowej to trochę nauki.
Najpierw musimy odbyć kurs nurkowania, który jest takim prawo jazdy nurkowym, na którym uczymy się podstaw oraz poznajemy sprzet nurkowy.
Nauka nurkowania jest dość prosta szczególnie jak lubimy wodę. Nie trzeba dobrze pływać, ale pewne podstawy, co do pływania trzeba jednak posiadać. Najważniejsze jednak to lubić wodę.
Kursy nurkowania Kraków
Zaletą szkoleń na Zakrzówku jest możliwość nauczenie się nurkowania bez dalekich wyjazdów. Kursy mogą odbywać się metodą weekendową albo z zajęciami wieczorami w tygodniu i w wybrany weekend. Również ze względu na głębokość Zakrzówka (30 metrów) oraz jego urozmaicone dno na Zakrzówku można szkolić się dalej, odbywając kolejne kursy nurkowania aż do stopni instruktorskich.
Nurkowanie Kraków
Zakrzówek to również mekka polskich nurków. Jest to pod kilkoma względami najciekawszy akwen nurkowy. Ma bardzo dobrą przejrzystość, urozmaicone dno, Sporo ryb w tym szczupaki, sumy i jesiotry z którymi spotkanie pod wodą jest po prostu super. Dlatego na Zakrzówek przyjeżdżają nurkować ludzie z całej Polski a dla Krakusów kurs nurkowy to przepustka do korzystania z tego pięknego miejsca przez cały rok.

Prowadzimy również sklep dla nurków, oraz wypożyczalnie ze sprzętem nurkowym, dzięki czemu po kursie można pożyczać potrzebny sprzęt nim zakupi się własny.
(nurkowanie krakow, kurs nurkowanie, kursy nurkowe kraków)


Rekomendujemy