+48 601 823 005 | kraken@kraken.pl

OFERTA - KURSY

Spotkanie organizacyjne najbliższego kursu nurkowego:
Centrum Nurkowe Kraken, ul. Szlak 30, Kraków
godzina 20:00 , 2024-04-08,
nastepny termin: 2024-06-03

OWD - podstawowy kurs nurkowaniaZapraszamy na kurs nurkowania OWD PADI, który odbywa się najpierw na basenie w Krakowie a potem w najgłębszym sztucznym zbiorniku Europy czyli Deepspocie w Mszczonowie pod Warszawą.
Ten 45 metrowy sztuczny zbiornik (na kursie zwiedzisz go tylko do 18 metrów ale wszystko przed tobą) to idealne miejsce do nauki nurkowania. Wykorzystanie Deepspotu podczas szkolenia zwiększa trochę cenę kursu, ale nauczysz się dużo więcej i do tego precyzyjniej opanujesz umiejętności nurkowe i ratownicze.

Terminy zajęć
Więcj na naszej stonie pod linkiem:
http://www.forum.kraken.pl/viewtopic.php?f=5&t=2015&p=7694#p7694

Opis kursu:
Po spotkaniu organizacyjnym kursanci uczą się teorii on-line na serwerze PADI i jednocześnie organizowane są zajęcia basenowe w Krakowie (w zależności od tempa zaliczania umiejętności jeden lub dwa baseny) Ten basen w Krakowie jest po to aby kursanci pokazali, że umieją troszeczkę pływać, poćwiczyli z instruktorem pływanie w płetwach oraz nauczyli się podstawowych umiejętności nurkowych, które muszą być ćwiczone na bardzo płytkiej wodzie więc szkoda na nie czasu w Deepspocie. Kiedy na basenie zostaną opanowane podstawowe umiejętności, umawiamy się na wyjazd na dwa dni do Deepspotu.
Nurkowania na Deepspocie to na początek nurkowania płytkie do 5 a potem do 12 metrów. Drugi dzień kończymy dwoma nurkowaniami do 18 metrów z możliwością oglądania z bliska znajdującego się na dnie basenu wraku oraz możliwością "zaglądnięcia" do pionowej "Tuby" opadającej na 45 metrów. Na zakońzenie kursu zapraszamyna jeden dzień nurkowy  na Koparkach w Jaworznie.

Zalety szkolenia w Deepspocie:
Idealne środowisko szkoleniowe pozwalające lepiej opanować sprzęt, umiejętności nurkowe i ratownicze niż w typowych zajęciach na płytkim basenie a potem w jeziorze czy w morzu.
Niesamowita przejrzystość wody w Deepspocie w połączeniu z temperaturą (31 stopni) stwarza przyjazne środowisko do nauki.
Deepspot umożliwia również zrobienia kursu nurkowego w okresie jesienno zimowym

Jeżeli jacyś wasi znajomi (tutaj zwracamy się do naszych klubowych nurków i byłych kursantów) mają ochotę na kurs nurkowania, ale zawsze obawiali się zimnej, czarnej wody, to zapraszamy teraz. W Deepspocie nurkowanie nabiera nowych barw :)

Cena kursu z nurkowaniami w Deepspotcie:

Kurs grupowy (w podanych powyżej terminach) - 1800PLN w tym 150PLN (certyfikat) / za osobę
Kurs pół indywidualny (2 osoby) - 2200 zł w tym 150 zł (certyfikat) / za osobę
Kurs indywidualny (1 osoba) - 2600 zł  w tym 150 zł (certyfikat) / 1 osoba
Do tego trzeba doliczyć opłatę za Deepspot 850 zł za dwa dni od osoby - płatne przez nas w twoim imieniu do Deepspotu, oraz 400 zł dzień nurkowy (dwa nurkowania na Koparkach w Jaworznie plus 50 zł opłaty w bazie - płacone na miejscu)

Po zaliczeniu szkolenia w Deepspocie oraz warsztatach na Koparkach kursant otrzymuje certyfikat OWD PADI.
Po szkoleniu zapraszamy na nurkowania z nami, na wyjazdy nurkowe lub jeżeli chcesz nurkować w naszych zimnych i mniej przejrzystych wodach, zapraszamy na comiesięczne warsztaty nurkowe na różnych akwenach. Pierwsze warsztaty po kursie 400 zł plus opłaty w bazach, w cenie cały sprzęt i opieka instruktora.

Jesteśmy jedynym takim miejscem, gdzie dzięki uprawnieniom i doświadczeniu naszej kadry możesz wyszkolić się od poziomu podstawowego do instruktora nurkowania :)

Podczas kursu OWD PADI będziesz się uczyć technik nurkowania, procedur awaryjnych, obsługi sprzętu. Przećwiczysz procedury wejścia / wyjścia z wody, oddychania z alternatywnego źródła powietrza, partnerskiego pływania, właściwego trymu, neutralnej pływalności, przedmuchiwania maski i dużo, dużo więcej ciekawych i przydatnych ćwiczeń.

Kurs OWD (Open Water Diver) to początek Twoje przygody z nurkowaniem. Dzięki zajęciom teoretycznym on-line oraz powiązanych z nimi zajęciami basenowymi, nauczymy Cię wszystkiego co jest Ci potrzebne, aby bezpiecznie wraz z partnerem zanurzyć się w toń wody i odkrywać uroki podwodnego świata. Nie zwlekaj - dołącz do nas.

Więcej na temat kolejnych terminów szkoleń oraz szkoleń na inne kursy na naszym forum klubowym:
http://www.forum.kraken.pl/viewforum.php?f=5
 

Lista wyjazdów planowanych w ciągu najbliższego roku:
http://www.forum.kraken.pl/viewtopic.php?f=3&t=2016&view=unread#unread