Twoja przegl±darka jest za stara!

Je¶li używasz Internet Explorera w wersji 6 lub niższej wpierw zaktualizuj przegl±darkę!

  Kursy instruktorskie

   

  Dlaczego kurs instruktorski w KRAKENie.
  Nurkowie pragnący zdobyć stopień instruktora nurkowania, chcą zyskać jak najwięcej doświadczenia i udoskonalić swoje umiejętności nurkowe. Wybór kursu instruktorskiego jest więc ważną decyzją. Dla wielu nurków praca jako instruktor nurkowania okazuje się sposobem na życie, a na pewno otwiera nowe możliwości. Dlatego warto poświęcić trochę czasu i dowiedzieć się więcej o miejscu, gdzie planujemy zrobić kurs instruktorski. Dobry wybór procentuje na przyszłość.

  KRAKEN to duże centrum nurkowe, które stworzyliśmy od podstaw, z prężnie działającym Klubem Nurkowym. Współpracuje z nami bardzo wielu instruktorów. U nas możesz poznać zasady działania centrum nurkowego od strony organizacyjnej czyli „od strony kadry” i nauczyć się jakie podejmować działania, by w przyszłości mieć coraz więcej kursantów, nawiązać współpracę z jakimś centrum nurkowym lub stworzyć własny ośrodek.

  Jak zacząć.
  Wyślij do mnie meila (maciej.curzydlo@kraken.pl), zadzwoń (601 823 005) lub przyjedź na jedną ze współorganizowanych przez nas imprez typu:
  Konferencja Nurkowa
  DemoDaysy
  Targi Nurkowe
  Zapraszam po pierwsze na wspólnego nurka. Zadzwoń lub napisz meila to umówimy się na nurkowanie i będziesz mógł zobaczyć co musisz przygotować do kursu.

  Korzyści po kursie instruktorskim.
  • Zapraszamy do współpracy przy rozwijaniu strony:
  www.nurkopedia.pl
  oraz grup na facebooku:
  Nurkowanie
  SZKOLENIA NURKOWE 
  • Jeżeli aktywnie włączysz się w rozwijanie tych stron lub grup będzie to jednocześnie twoją reklamą.
  • Po kursie będziesz miał możliwość stałej wymiany wiedzy i umiejętności poprzez zamknięte forum dyskusyjne instruktorów.

  Jeśli już jesteś instruktorem nurkowania.
  Jeżeli jesteś już instruktorem lub prowadzisz centrum nurkowe, a nie miałeś możliwości odbyć kursu instruktorskiego w KRAKENie, również zapraszamy do współpracy. Jeśli związana z tobą kadra zacznie się szkolić u nas lub polecisz nasz kurs swojemu znajomemu divemasterowi, będzie to wstęp do dalszej współpracy.

  W sprawie wyliczenia kosztów kursu instruktorskiego dla ciebie napisz meila na 
  maciej.curzydlo@kraken.pl
  lub zadzwoń 6021 823 005.

  Jeżeli szukasz możliwości połączenia swojej pasji nurkowej z profesjonalnym podejściem, to najlepszą drogą do osiągnięcia tego celu jest zdobycie certyfikatu Instruktora PADI.

  PADI jest najdynamiczniej rozwijającą się i najbardziej rozpowszechnioną na świecie organizacją nurkową.

  Więcej informacji w załączniku: Załącznik
  Na kursach instruktorskich zdobędziesz gruntowną wiedzę na temat:

  • systemu szkoleniowego PADI
  • prezentacji wykładów teoretycznych
  • prowadzenia zajęć basenowych i nurkowań na wodach otwartych
  • podstaw prowadzenia biznesu
  • ogólnych standardów i procedur
  • wykorzystania materiałów szkoleniowych PADI
  • oraz innych istotnych aspektów pracy instruktora

  Kurs Instruktora OWSI

  To kurs dla osób które czują się gotowe aby szkolić innych. Na tym kursie zdobędziesz uprawnienia do szkolenia oraz nauczysz się metodyki prowadzenia zajęć na programach od OWD do Divemastera.

  Standardy szkoleniowe

  • 22 moduły teoretyczne
  • 3 wykłady kandydata
  • 3 baseny
  • 5 dni nurkowania na wodach otwartych.


  Kurs Instruktora EFR

  Tu nauczysz się jak szkolić w reanimacji i pierwszej pomocy innych. Może to być twój pierwszy stopień instruktorski. Jeżeli zrobisz ten kurs w Krakenie odliczymy ci w przyszłości jego cenę od opłaty za kurs Instruktora OWSI.


  Standardy szkoleniowe

  • 5 modułów teoretycznych
  • 3 prezentacje kandydata
  • 2 dni ćwiczeń praktycznych

  Materiały szkoleniowe w cenie kursu:

  • Maseczka do sztucznego oddychania

  Kurs Instruktora MSDT


  Na tym kursie uczymy instruktorów jak szkolić specjalizacje. Wycyzelujesz na pewno również własne umiejętności nurkowe. Możesz wybrać 5 lub więcej specjalizacj typu suche, głęboka, nitroks, wraki, oxygen provider, nawigacja, nocna, podlodowa.


  Standardy szkoleniowe

  • minimum 10 nurkowań w ciągu 5 dni
  • Prezentacje kandydata
  • Materiały szkoleniowe w cenie kursu:
  • Standardy do kursów specjalizacyjnych

   

  Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowymi informacjami oraz cennikiem szkoleń instruktorskich wyślij maila (maciej.curzydlo@kraken.pl), wybierz zgłoszenie na kurs albo zadzwoń: 601 823 005


  Jeżeli chcesz dostać materiały przygotowawcze do kursu instruktorskiego to napisz maila lub kliknij tutaj.

   
  Maciek Curzydło
  PADI/DSAT/EFR/DAN
  Course Director
  Tel. 601 82 30 05
  E-mail: maciej.curzydlo@kraken.pl

   

   

Krakowski klub nurkowy Kraken

 

Krakowski Klub Nurkowy Kraken to po pierwsze nurkowanie oraz kursy nurkowe na pięknym kamieniołomie Zakrzówek.
Nurkowanie to sport, który pozwala nam zwiedzać najpiękniejsze rafy świata oraz oglądać polskie jeziorka i kamieniołomy.
Kurs nurkowania Krakow
Początek kariery nurkowej to trochę nauki.
Najpierw musimy odbyć kurs nurkowania, który jest takim prawo jazdy nurkowym, na którym uczymy się podstaw oraz poznajemy sprzet nurkowy.
Nauka nurkowania jest dość prosta szczególnie jak lubimy wodę. Nie trzeba dobrze pływać, ale pewne podstawy, co do pływania trzeba jednak posiadać. Najważniejsze jednak to lubić wodę.
Kursy nurkowania Kraków
Zaletą szkoleń na Zakrzówku jest możliwość nauczenie się nurkowania bez dalekich wyjazdów. Kursy mogą odbywać się metodą weekendową albo z zajęciami wieczorami w tygodniu i w wybrany weekend. Również ze względu na głębokość Zakrzówka (30 metrów) oraz jego urozmaicone dno na Zakrzówku można szkolić się dalej, odbywając kolejne kursy nurkowania aż do stopni instruktorskich.
Nurkowanie Kraków
Zakrzówek to również mekka polskich nurków. Jest to pod kilkoma względami najciekawszy akwen nurkowy. Ma bardzo dobrą przejrzystość, urozmaicone dno, Sporo ryb w tym szczupaki, sumy i jesiotry z którymi spotkanie pod wodą jest po prostu super. Dlatego na Zakrzówek przyjeżdżają nurkować ludzie z całej Polski a dla Krakusów kurs nurkowy to przepustka do korzystania z tego pięknego miejsca przez cały rok.

Prowadzimy również sklep dla nurków, oraz wypożyczalnie ze sprzętem nurkowym, dzięki czemu po kursie można pożyczać potrzebny sprzęt nim zakupi się własny.
(nurkowanie krakow, kurs nurkowanie, kursy nurkowe kraków)


Rekomendujemy