Twoja przegl±darka jest za stara!

Je¶li używasz Internet Explorera w wersji 6 lub niższej wpierw zaktualizuj przegl±darkę!

  Nurkowanie Jaskiniowe

   

  Adam Leslie to jeden z tych fanatyków których podziwiam i który od lat ciągnie mnie w jaskinie. Od lat powtarzam mu, że na emeryturze ale pewnego dnia, kto wie?

  Na razie polecam jego szkolenia jaskiniowe. Adam jest takim prawdziwym jaskiniowcem czyli ma za sobą karierę wspinaczkową i jaskiniową w grotach suchcyh a potem nurkowanie stało się dla niego drogą do tych części barziej mokrych.

  Polecam.

   

  Oferowane szkolenia to: 


  • Cavern Diver,
  • Intro to Cave,
  • Full Cave Diver/Technical Cave Diver.

  Szkolenia można robić metodą modularną bądź jednym ciągiem.
  ( W takim wypadku szkolenie zajmuje minimum 7 dni )

   

   

   

  Kursy nurkowania jaskiniowego poprowadzi:

  Adam Leslie

   

   

  Adam Leslie

  Absolwent Zarządzania UW oraz Psychologii Społecznej ze specjalnością trenera, szkoleniowiec.

  Od lat zajmuje się tworzeniem programów  teambuildingowych, szkoleniowych oraz organizacją imprez integracyjnych.Organizacją szkoleń psychologicznych i biznesowych. Oprócz szkoleń i integracji  organizuje także wyprawy nurkowe, górskie i podróżnicze.

  Autor wielu artykułów o tematyce szkoleniowej i podróżniczej.

  -Instruktor Nurkowania Padi Master Instruktor, Istruktor nurkowania technicznego i trimixowego DSAT. Instruktor nurkowania jaskiniowego i  techniczenego IANTD. Wyszkolił setki osób. Z równą pasją i radością szkoli osoby mające pierwszy w życiu kontakt z wodą, jak i nurków zawodowych  technicznych oraz jaskiniowych.

  -PADI MASTER INSTRUCTOR
  -Instruktor nurkowania jaskiniowego - Technical Cave Instructor IANTD.
  -Instruktor nurkowania technicznego DSAT.
  -Instruktor nurkowania Trimixowego - Advance Trimix Instructor
  -Instruktor nurkowania technicznego IANTD.
  -Instruktor Rebreatherowy.
  -Instruktor Technical SideMount.
  -Instruktor DAN - ratownictwa nurkowego.

  Wykonał ponad 2000 nurkowań , w wielu rejonach świata, w różnorodnych warunkach i środowiskach od wód tropikalnych po koło podbiegunowe. N aprzestrzeni wielu lat nurkował m.in w : Australia, Meksyk, USA ,Bahamy, Ameryka Płd i Belize, Dominikana,Honduras, Cuba, Jamajka, Malezja, Filipiny, Borneo, Malediwy, Tajlandia, Indonezja, Komodo, Papua Nowa Gwinea, Raja Ampat, Oceania, Mikronezja Palau, Sipadan, Socorro, Zanzibar, Mauritius, Reunion, Egipt, Sudan, RPA, Mozambik, Norwegia-wraki, Lofoty-koło podbiegunowe, Wraki Laguna Truk, Wraki bałtyku, Jaskinie tatrzańskie i europejskie, Mexykańskie systemy jaskiniowe, jaskinie dominikany oraz jaskinie  Florydy .

  -Licencjonowany instruktor wspinaczki, Instruktor Wysokościowy, speleolog.

  Wspina się od piętnastu lat, na koncie ma wiele dróg wspinaczkowych w tatrach latem i zimą, kilkadziesiąt dróg w Alpach m.in. Zach sciana Dru,Pn Piz Badile, Agui de fou, Pn Jorasses, Grand Capucin.

  Dolomitach - pld sciana Marmolady, Cima Grande, Cima Ovest, Tofana etc..

  Oraz innych górach świata m.in : Pireneje, Alaska, Nepal, Tybet, Buthan, Chiny, Indie, Kenia-Mount Kenya, Tanzania, Uganda Ruwenzori, Laos, Wietnam, USA, Peru, Argentyna, Chile, Boliwia, Maroko, Ekwador, Krym, Kaukaz, Szkocja. 

   

   


   

   

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem

 

Rekomendujemy