Twoja przegl±darka jest za stara!

Je¶li używasz Internet Explorera w wersji 6 lub niższej wpierw zaktualizuj przegl±darkę!

  Nurkowanie Jaskiniowe

   

  Adam Leslie to jeden z tych fanatyków których podziwiam i który od lat ciągnie mnie w jaskinie. Od lat powtarzam mu, że na emeryturze ale pewnego dnia, kto wie?

  Na razie polecam jego szkolenia jaskiniowe. Adam jest takim prawdziwym jaskiniowcem czyli ma za sobą karierę wspinaczkową i jaskiniową w grotach suchcyh a potem nurkowanie stało się dla niego drogą do tych części barziej mokrych.

  Polecam.

   

  Oferowane szkolenia to: 


  • Cavern Diver,
  • Intro to Cave,
  • Full Cave Diver/Technical Cave Diver.

  Szkolenia można robić metodą modularną bądź jednym ciągiem.
  ( W takim wypadku szkolenie zajmuje minimum 7 dni )

   

   

   

  Kursy nurkowania jaskiniowego poprowadzi:

  Adam Leslie

   

   

  Adam Leslie

  Absolwent Zarządzania UW oraz Psychologii Społecznej ze specjalnością trenera, szkoleniowiec.

  Od lat zajmuje się tworzeniem programów  teambuildingowych, szkoleniowych oraz organizacją imprez integracyjnych.Organizacją szkoleń psychologicznych i biznesowych. Oprócz szkoleń i integracji  organizuje także wyprawy nurkowe, górskie i podróżnicze.

  Autor wielu artykułów o tematyce szkoleniowej i podróżniczej.

  -Instruktor Nurkowania Padi Master Instruktor, Istruktor nurkowania technicznego i trimixowego DSAT. Instruktor nurkowania jaskiniowego i  techniczenego IANTD. Wyszkolił setki osób. Z równą pasją i radością szkoli osoby mające pierwszy w życiu kontakt z wodą, jak i nurków zawodowych  technicznych oraz jaskiniowych.

  -PADI MASTER INSTRUCTOR
  -Instruktor nurkowania jaskiniowego - Technical Cave Instructor IANTD.
  -Instruktor nurkowania technicznego DSAT.
  -Instruktor nurkowania Trimixowego - Advance Trimix Instructor
  -Instruktor nurkowania technicznego IANTD.
  -Instruktor Rebreatherowy.
  -Instruktor Technical SideMount.
  -Instruktor DAN - ratownictwa nurkowego.

  Wykonał ponad 2000 nurkowań , w wielu rejonach świata, w różnorodnych warunkach i środowiskach od wód tropikalnych po koło podbiegunowe. N aprzestrzeni wielu lat nurkował m.in w : Australia, Meksyk, USA ,Bahamy, Ameryka Płd i Belize, Dominikana,Honduras, Cuba, Jamajka, Malezja, Filipiny, Borneo, Malediwy, Tajlandia, Indonezja, Komodo, Papua Nowa Gwinea, Raja Ampat, Oceania, Mikronezja Palau, Sipadan, Socorro, Zanzibar, Mauritius, Reunion, Egipt, Sudan, RPA, Mozambik, Norwegia-wraki, Lofoty-koło podbiegunowe, Wraki Laguna Truk, Wraki bałtyku, Jaskinie tatrzańskie i europejskie, Mexykańskie systemy jaskiniowe, jaskinie dominikany oraz jaskinie  Florydy .

  -Licencjonowany instruktor wspinaczki, Instruktor Wysokościowy, speleolog.

  Wspina się od piętnastu lat, na koncie ma wiele dróg wspinaczkowych w tatrach latem i zimą, kilkadziesiąt dróg w Alpach m.in. Zach sciana Dru,Pn Piz Badile, Agui de fou, Pn Jorasses, Grand Capucin.

  Dolomitach - pld sciana Marmolady, Cima Grande, Cima Ovest, Tofana etc..

  Oraz innych górach świata m.in : Pireneje, Alaska, Nepal, Tybet, Buthan, Chiny, Indie, Kenia-Mount Kenya, Tanzania, Uganda Ruwenzori, Laos, Wietnam, USA, Peru, Argentyna, Chile, Boliwia, Maroko, Ekwador, Krym, Kaukaz, Szkocja. 

   

   


   

   

Krakowski klub nurkowy Kraken

 

Krakowski Klub Nurkowy Kraken to po pierwsze nurkowanie oraz kursy nurkowe na pięknym kamieniołomie Zakrzówek.
Nurkowanie to sport, który pozwala nam zwiedzać najpiękniejsze rafy świata oraz oglądać polskie jeziorka i kamieniołomy.
Kurs nurkowania Krakow
Początek kariery nurkowej to trochę nauki.
Najpierw musimy odbyć kurs nurkowania, który jest takim prawo jazdy nurkowym, na którym uczymy się podstaw oraz poznajemy sprzet nurkowy.
Nauka nurkowania jest dość prosta szczególnie jak lubimy wodę. Nie trzeba dobrze pływać, ale pewne podstawy, co do pływania trzeba jednak posiadać. Najważniejsze jednak to lubić wodę.
Kursy nurkowania Kraków
Zaletą szkoleń na Zakrzówku jest możliwość nauczenie się nurkowania bez dalekich wyjazdów. Kursy mogą odbywać się metodą weekendową albo z zajęciami wieczorami w tygodniu i w wybrany weekend. Również ze względu na głębokość Zakrzówka (30 metrów) oraz jego urozmaicone dno na Zakrzówku można szkolić się dalej, odbywając kolejne kursy nurkowania aż do stopni instruktorskich.
Nurkowanie Kraków
Zakrzówek to również mekka polskich nurków. Jest to pod kilkoma względami najciekawszy akwen nurkowy. Ma bardzo dobrą przejrzystość, urozmaicone dno, Sporo ryb w tym szczupaki, sumy i jesiotry z którymi spotkanie pod wodą jest po prostu super. Dlatego na Zakrzówek przyjeżdżają nurkować ludzie z całej Polski a dla Krakusów kurs nurkowy to przepustka do korzystania z tego pięknego miejsca przez cały rok.

Prowadzimy również sklep dla nurków, oraz wypożyczalnie ze sprzętem nurkowym, dzięki czemu po kursie można pożyczać potrzebny sprzęt nim zakupi się własny.
(nurkowanie krakow, kurs nurkowanie, kursy nurkowe kraków)


Rekomendujemy